Warsztat Re-birthing Breathwork
Wiosenne Przebudzenie z Oddechem

Sobota 18/03/2023
14:00 – 16:00 


Gorąco zapraszamy na świętowanie Równonocy Wiosennej razem z nami.
Tym razem, wyjątkowo gościmy Agnieszkę Żebrowską, która przeprowadzi 2-godzinny warsztat oddechowy Rebirthing.
Czego się spodziewać?
Piękne, mocne przeżycie; wiosenne przebudzenie energii do działania – czy to w strefie materialnej, pracy, relacjach osobistych lub zdrowotnych. Re-birthing Breathwork to oddech łączony, dzięki któremu mamy możliwość oddać naszemu
ciału stery do autoregulacji – emocji, stanu umysłu i ciała.

Oddech to naturalna, fundamentalnie ważna dla życia funkcja organizmu, o której nawet nie musimy myśleć, dzieje się dla nas. Co się stanie jeśli pooddychamy intencjonalnie, świadomie?
Wszystkie organy, mięśnie, systemy hormonalne, krążenia, nerwowy… dotlenione i doenergetyzowane (oddech=prana=life force) mają szansę na autoregulację. Wystarczy zaufać inteligencji ciała, stanie się to „samo” tak jak oddech.
Warsztat będzie na leżąco, na matach do jogi, otuleni w koce i poduszki dla komfortu. Oddychanie – naturalnie, wygodnie – przez nos lub usta.


Więcej o metodzie:
Re-birthing Breathwork to metoda oddechowa, podczas której relaksujemy się, odpuszczamy podczas wydechu, z każdym wydechem wchodzimy głębiej i głębiej w przestrzeń zaufania (do
siebie) i chęci do doświadczenia siebie (małe dzieci mają tak naturalnie).
Z każdym wydechem wchodzimy głębiej w otwarcie dla siebie, matki Ziemi, i dla Życia. W odprężeniu, w relaksie.
Wdech to faza Yang – deklaracja, akt działania – napełniamy pierś potencjałem, energią do życia; wdech bierzemy do serca, z zaproszeniem dla wrażliwych punktów i lęków, opiekuńczo i czule.
I wydech, kolejne odpuszczenie, relax, odprężenie. Oddychając w ten sposób, tworzymy połączony cykl wdechu i wydechu: wdech przechodzi w wydech bez pauzy, wydech przechodzi we wdech bez pauzy, jak fale w oceanie, bez przerw, bez krawędzi, jedno przechodzi naturalnie w drugie. Niekończący się cykl oddechu. Yang przechodzi w yin, męski w żeński, pragnienie w syte…
Z każdym wydechem, wchodzimy głębiej i głębiej w otwarcie, dla siebie, dla misterium Życia, głębiej w zaufanie dla siebie, dla inteligencji naszego ciała. Z każdym wdechem aktywnie zapraszamy (naszą intencję) do zakotwiczenia się i materializacji w naszym życiu.


Zapisy:

hello@ayazebrowska.com lub WhatsApp: +447732265705

 

Cena: 110zł

Co ze sobą zabrać:
Notes