Natalia Bobrowska

Psychoterapeutka pracująca w nurcie psychoterapii somatycznej Core Energetics (w procesie certyfikacji), doświadczona facylitatorka pracy z oddechem metodą BBTR®, nauczycielka yin jogi.
 
W Krakowie prowadzę indywidualne sesje terapeutyczne, metodą psychoterapii przez ciało (Core Energetics).
 
Pracą z ciałem zajmuję się od ponad dziesięciu lat. Fascynują mnie powiązania między ciałem, emocjami a świadomością; łatwość, z jaką można nawiązać kontakt ze swoimi emocjami, jeżeli się w tę relację zaangażuje również ciało, a nie wyłącznie umysł.
 
Ukończyłam 4-letnią szkołę psychoterapeutyczną w nurcie psychoterapii somatycznej, metodą Core Energetics (pokrewna metoda do m. Lowena). Obecnie jestem w procesie certyfikacyjnym, pracuję pod superwizją doświadczonych, nowojorskich terapeutów.
Wiem również jak potężnym narzędziem w procesie samoregulacji jest oddech. Ukończyłam 2-letni trening certyfikacyjny metodą uwalniania napięć przez oddech BBTR® (Biodynamic Breath & Trauma Release). W następnych latach kilkukrotnie uczestniczyłam w tych treningach w roli asystentki. W Krakowie od lat prowadzę grupy i spotkania indywidualne pracy z oddechem metodą BBTR®.
 
Osoby, z którymi pracuję, wspieram w nawiązywaniu autentycznego kontaktu z sobą samym, z prawdą swoich uczuć w danej chwili. Jestem przekonana, że zbudowanie tej autentyczności jest kluczem – do swojej żywotności, umiejętności nawiązywania głębokich relacji, do osobistych zasobów, po które można sięgać w trudnych momentach.
 
 
Zapraszam serdecznie do kontaktu:
574 444 035, natalia@psychoterapiacore.pl
 
 
 
Jest autorką projektu Krakowskie JIN i współtworzy Projekt Ciałość.