Mantrowanie podczas nowiu

pełnia księżyca

Mantrowanie podczas nowiu – rozpocznij nowy cykl księżycowy z dobrą wibracją

26.11 odbędą się pierwsze zajęcia medytacyjne z wykorzystaniem mantr przy akompaniamencie gongów i mis oraz tych wszystkich instrumentów, które ze sobą przyniesiecie.

Zajęcia te rozpoczną cykl comiesięcznych spotkań podczas nowiu, a specjalnie dobrane mantry pomogą Ci sprostać zadaniom w nadchodzącym czasie.

Jeśli chcesz poznać tajemnice wszechświata, musisz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.” – Nicolas Tesla   

Mantra jest wibracją, która wpływa na naszą wibrację – wibrację każdej komórki naszego ciała, dzięki temu pomaga na najbardziej subtelnym poziomie, jednak jest to najbardziej całościowe oddziaływanie – gdy już nic nie pomaga, spróbuj mantry…

Nie da się przetłumaczyć mantr 1:1, można przedstawić najwyżej sens jaki ze sobą niesie – jednak to nie to jest najważniejsze, chodzi o dźwięk, który wpływa na rzeczywistość (“Na początku było słowo…”).  Wiedza o sile dźwięku jest w dzisiejszych czasach powszechnie stosowana (od szczoteczek po bomby soniczne) jednak w dalszym ciągu ludzie boją się technologii mantr, gdyż wiążą ją z religią. To jest czysta fizyka, no może nie taka łatwa do ogarnięcia, bo to już fizyka kwantowa, ale jednak mierzalna i rozumiana przez współczesną naukę.

Nie musisz umieć śpiewać, nie musisz nawet chcieć recytować sanskryckich tekstów, przyjdź i posłuchaj, pogrzechotaj, a gwarantuję, że odczujesz działanie mantry już po 1 sesji.

Przed praktyką będzie możliwość zaaplikowania Rapee – swojego bądź dostępnego na miejscu, które pozwoli nam uziemić się i z łatwością wejść w stan medytacyjny. (więcej o rapee: https://okakao.pl/botanika/rape-swieta-medycyna-z-amazonii/ )

Cena:

25 zł jednorazowe wejście 🙂

Po jak zwykle będzie poczęstunek i coś dobrego do picia, posiedzimy, pogadamy 🙂

26.12.2019

24.01.2020

23.02.2020

24.03.2020

23.04.2020

22.05.2020

21.06.2020