Konsultacje ajurwedyjskie

Jak zmienić swoje życie dzięki ajurwedzie?

Pierwszym krokiem do lepszego samopoczucia i odzyskania zdrowia jest poznanie swojej unikatowej natury. Według ajurwedy każdy z nas jest niepowtarzalną, wyjątkową i doskonałą istotą. Jednocześnie jednak istnieją pewne wzorce, które ułatwiają nam zrozumienie siebie i postępowanie zgodnie z własną naturą. Ich poznanie możliwe jest dzięki konsultacjom ajurwedyjskim, na które serdecznie zapraszam.

Ajurweda jest staroindyjskim systemem medycyny naturalnej, której głównym celem jest utrzymanie zdrowia zdrowych i leczenie chorób chorych. Zapobieganie chorobom i dolegliwościom jest w ajurwedzie równie istotne jak ich leczenie, dlatego też duży nacisk kładzie się na profilaktykę. Konsultacja ajurwedyjska umożliwia nie tylko poznanie sposobów na przywrócenie lepszego samopoczucia, ale także pozwoli utrzymać ten stan. Ajurweda jest metodą holistyczną, tak więc podczas konsultacji przyglądamy się wszystkim obszarom życia. Zdrowie psychiczne, emocjonalne i psychiczne są ze sobą skorelowane i na wszystkie te obszary zwracamy w ajurwedzie uwagę. 

Konsultacja wygląda w następujący sposób: najpierw wysyłam Ci do wypełnienia test i kwestionariusz, a następnie analizuję Twoje odpowiedzi. Później umawiamy się na spotkanie, podczas którego doprecyzowujemy niektóre kwestie i omawiamy przygotowane dla Ciebie zalecenia. Na koniec otrzymujesz ode mnie spisane wszystkie zalecenia wraz z przepisami na proste dania i ziołowe mieszanki.

 

Co uzyskasz dzięki konsultacji?

  1. Poznasz swoją konstytucję psycho-fizyczną, czyli prakriti.
  2. Dowiesz się, które dosha są u Ciebie w nierównowadze.
  3. Poznasz proste sposoby na łagodne oczyszczanie organizmu.
  4. Dowiesz się, w jaki sposób przywrócić równowagę psycho-fizyczną.
  5. Poznasz łatwe i szybkie przepisy na lekkostrawne danie oraz lecznicze napary.
  6. Dowiesz się, które produkty spożywcze Ci służą, a których powinieneś/powinnaś unikać.
  7. Poznasz dobroczynne działanie dinacharya (rutyny dziennej).
  8. Zwiększysz swój komfort życia. 

 

Na konsultacje można umawiać się pod adresem abobela@gmail.com lub przez FACEBOOKA

 

Zacznij żyć w zgodzie ze sobą

 

Zapraszam,