Ewa Podstolska

Z wykształcenia jestem fizykiem medycznym i biologiem molekularnym. Joga pojawiła się w moim życiu 8 lat temu, jako lekarstwo na codzienny stres i sztywność ciała. To wtedy, po raz pierwszy usłyszałam siebie. Pozostałam na tej ścieżce rozwoju, powoli i cierpliwie wprowadzając zmiany do mojego życia.

Na mojej drodze poznałam wspaniałych nauczycieli, z których każdy zostawił cząstkę siebie, zachęcając mnie równocześnie do odkrywania swojej własnej indywidualnej ścieżki. Moja praktyka zmieniała się przez lata mojej transformacji wewnętrznej. Wychodząc od solidnych podstaw Ashtangi Jogi, przez poszukiwania miękkości i płynności Vinyasy, dotarłam w końcu do obecnej postaci Jogi Kundalini i Shakti Dance, które połączyło wszystkie ścieżki, którymi podążałam dotychczas (joga, muzyka, taniec, śpiew).

Dziś, cenie sobię prostą drogę do swobodnego, organicznego i twórczego wyrażania siebie, która przynosi mi oprócz uzdrawiania, dużo samoakceptacji, radości i lekkości w życiu. Na co dzień pracuje z dźwiękiem, prowadzę terapie kamertonami terapeutycznymi, terapię gongiem,misami tybetańskimi i jestem chirurgiem fantomowym.

 

Ukończyłam :
– ,,Akademię Dźwięku,, Barbary Romanowskiej (czterostopniowy kurs Muzykoterapii Dogłębno -Komórkowej opartej na częstotliwościach kamertonów terapeutycznych)
– Kurs masażu misami tybetańskimi, terapię Gongiem.
– Kursy wspomagające pracę z ciałem : Ajurwedyjski masaż Abhyanga, LOMI LOMI, Kati Vasti, Access Bars.

 

Zapraszam na sesje indywidualne i grupowe.