Ceremonia Kakao + Szamańska Podróż do Łona
Budzimy Wewnętrzną Wiosnę

DLA KOBIET
13:00-16:00
Niedziela 19/03/2023

Zapraszamy na świętowanie Równonocy Wiosennej z PRo-Przestrzeń Rozwoju.
W ofercie mamy niedzielną, 3-godzinną przestrzeń poznania siebie, w której budzimy upragnione aspekty naszej natury. W tym celu użyjemy techniki oddechowe, medytacje, ceremonialne kakao oraz szamańską podróż w głąb siebie – do łona i serca, czyli po
wewnętrzną moc i miłość.
Posłuży nam do tego ceremonialne kakao – mocny napój z pełnego nasiona kakaowca – tym
razem będziemy pili kakao uprawiane i przygotowane przez małą, kobieca kooperatywę z Bali. Tak przygotowane kakao pozytywnie wpływa na stan oraz pracę naszego serca, a to dzięki bogactwu antyoksydantów, wit C oraz witamin z grupy B, żelazo, cynk, potas oraz magnez. Co ważniejsze, kakao otwiera nasze serce energetycznie, co jest bardzo ważne, ponieważ szykujemy się na czułe i troskliwe spotkanie ze sobą. Nasza wiosenna ceremonia jest zaproszeniem, do rozwoju, abyśmy mogli jesienią zebrać plon z którego będziemy usatysfakcjonowane.


Co wziąć ze sobą (opcjonalnie, dostępne też na miejscu):
Wodę, notes, poduszkę, koc


Sugerowana cena: 160zł

O prowadzącej:
Agnieszka Żebrowska – autorka i terapeutka – pracuje indywidualnie i z grupami od 11 lat.
Studiowała psychologię transpersonalną; praktyki które wykorzystuje w swojej pracy z kobietami to między innymi: praca ze snami, dialog wewnętrzny (Głęboka Demokracja, praca z procesem) oraz pracę z ciałem. Studiowała również hipnozę (metoda RTT, Londyn), która jest bardzo skuteczna w komunikacji z podświadomością – wydobywaniu nierozwiązanych aspektów wczesnego dzieciństwa i naprawie starych schematów które nie służą na ścieżce dalszego rozwoju, ścieżce serca.

Ukończyła szkolenie Sound Healing w Szkocji, dzięki któremu wykorzystuje znajomość psychologi i fizyki dźwięku w pracy z grupami. Pielgrzymka z szamanami Ameryki Południowej zapoznała ją z ich pojmowaniem misterium życia – ich sposoby modlitwy, połączenia z planetą i galaktyką – wiedza, którą z gracją wplata w ofertę spotkań i warsztatów.

“Terapia, praca z oddechem, dźwięk i podróże szamańskie były filarami mojego rozwoju. Były psycho-duchowymi narzędziami, które poprowadziły mnie w kierunku emocjonalnej i duchowej dojrzałości, integrując całe moje doświadczenie w spójny, radosny taniec życia.
Moja praca z łonem ma źródło w czasie, kiedy poczułam że duchowo stoję już na własnych nogach; że nie potrzebuję szamanów by kontaktować się z wyższą siłą. Był to okres czasu spędzonego w naturze, wsłuchiwania się w wiatr, patrzenia w słońce. Intuicyjnie, moja uwag spoczęła na łonie. Były to powolne eksploracje, trwające kilka lat, aż do zajścia w ciążę, kiedy
szept mojego łona nagle przeistoczył się w klarowny głos. Jednak prawdziwą inicjacją do łona był poród mojego synka – kiedy postanowiłam zrobić to sama, w zaufaniu do mojego ciała (bez
położnej, birth keeper, doula lub innych pomocników), w domu. Zajęło mi to 2.5 dnia i było to przejście przez portal. Dalej eksploruję mapy yoni, a wszystko czego się uczę, dzielę się z osobami które spotykam na mojej ścieżce.”